O značce ZOEVA

 

V roce 2008 jsme založili značku ZOEVA, abychom vytvořili kvalitní kosmetické štětce. Věřili jsme v talentovaných a motivovaných lidí, kteří dokážou pomoci tisícům žen po celém světě, získat více sebevědomí.


ZOEVA se zaměřuje na krásu a sebevědomí všech žen.

WHAT WE DO

ZOEVA je německá značka, která byla založena v roce 2008 zakladatelkou Zoe Boikou. Ženy v nouzi mají zvláštní místo v našich srdcích. Chceme vytvořit mír a cítíme odpovědnost za ženy trpící domácím násilím nebo těmi které ztratily své vlasy při chemoterapii. To je naší nejvyšší ambicí. Posílit jejich sebevědomí a dát jim více sebedůvěry a povědomí o jejich vlastní individuální kráse. Ženám kterým věříme, z hloubky našeho srdce.

WHY WE DO

Naším nejdůležitějším cílem je Vám nabídnout vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Každý výrobek ZOEVA je vyroben s láskou a je navržen s přesvědčením a vášní pro make-up. Pomoci každé ženě najít svou individuální krásu je naší nejvyšší ambicí. ZOEVA znamená oslavovat samu sebe a být si vědom své individuální krásy. ZOEVA je nádherný svět barev a věčné hledání něčeho nového.

V roce 2008 jsme založili značku ZOEVA, abychom vytvořili kvalitní kosmetické štětce. Věřili jsme v talentovaných a motivovaných lidí, kteří dokážou pomoci tisícům žen po celém světě, získat více sebevědomí.

 

Be confident and be beautiful

ZOEVA byla vytvořena v roce 2008 majitelkou Zoe Boikou v Německu. Od začátku byl každý produkt navržen na základě její vášně pro makeup a vizážistické pomůcky. Název značky ZOEVA vznikl spojením jména ZOE, v řeckém významu "život", a jména EVA "první žena". Název značky se čte tak jak se píše [:ZOEVA:].

Be passionate

Motivovaní smyslem a nadšením pro líčení pomůcky, fascinováni barvami a makeup-em, ZOEVA vytvořila jedinečné produkty. Nápady čerpáme z cestování, hudby a módy. Objevte svou přirozenou krásu a vstupte na úžasnou cestu k Vašemu nejkrásnějšímu JA.

Be inspired

Naši zákazníci jsou centrem naší pozornosti. Odkdy je společnost založená, snažíme se poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší péči. Naši zaměstnanci často poskytují služby zákazníkům nebo doporučení na základě vlastních zkušeností. Není nic nezvyklé, pokud Vám na sociálních sítích odpoví na Vaši otázku přímo zakladatelka společnosti Zoe Boikou.

Be authentic

ZOEVA znamená vážit si sama sebe a svou individuální krásu. ZOEVA je nádherný svět barev a nekonečná touha objevovat stále něco nového.

Be open-minded


ZjhkMTk3N